ایساکو

0%

تعداد بازدید : 554 - تاریخ خبر : چهارشنبه 19 تیر 1398 - 10:07  

دوره مبانی برق خودرو.اطلاعیه شرکت در دوره مبانی برق و برق پژو405 پارس و سمند(الکترونیکی)

دوره مبانی برق خودرو از تاریخ 5 تا 9 مرداد

اطلاعیه شرکت در دوره مبانی برق و برق پژو405 پارس و سمند(الکترونیکی)

به اطلاع می رساند رویه شرکت در دوره و آزمون پایان دوره نفرات ثبت نام شده در دوره مبانی برق و برق پژو405 پارس و سمند(الکترونیکی)با کد دوره 9820111 که در بازه زمانی 98/05/05 لغایت  98/05/09 بصورت الکترونیکی  برگزار خواهد شد ،به شرح زیر اعلام می گردد .شایان ذکر است آزمون دوره در روز پایانی (چهار شنبه 98/05/09 ) برگزار خواهد شد.  

      ضروریست تمامی ثبت نام شدگان در دوره  با  مراجعه  به سایت www.isacoelearning.ir و ورود به سیستم آزمون الکترونیکی، در  بازه زمانی فوق   با لحاظ موارد ذیل در دوره مذکور شرکت نمایند:

                                                    

  1.  جهت آشنایی با نحوه شرکت در دوره های الکترونیکی حتماً منوی راهنمای مشاهده محتوا را در سایت انتخاب  وبدقت ملاحظه نمایند.
  2. کد پرسنلی هر فرد به عنوان نام کاربری و شماره ملی بعنوان رمز عبور،  جهت ورود به دوره می باشد . (کد پرسنلی هر فرد در سیستم کسب وکار قابل مشاهده ویا از دفاتر منطقه ای نیز قابل استعلام می باشد)
  1. در صورت ایجاد هر گونه سوال در حین آموزش دوره ، این امکان وجود دارد که با مدرس دوره جناب مهندس غفاری بصورت نوشتاری(ارسال پیام) ارتباط برقرار نموده و پاسخ سوال خود را اخذ نمایید. مراحل انجام این فرایند عبارتند از : الف ) انتخاب منوی پروفایل کاربری      ب) انتخاب محتوای درس ،     ج) انتخاب گزینه ارسال پیام        د) سوال خود را در صفحه مورد نظر درج نمایید.