ایساکو

0%

تعداد بازدید : 520 - تاریخ خبر : شنبه 5 مرداد 1398 - 02:45  

دوره نظام آراستگی

دوره نظام آراستگی در تاریخ 13 تا 16 مرداد

اطلاعیه شرکت در دوره نظام آراستگی  (الکترونیکی)

 

به اطلاع می رساند رویه شرکت در دوره و آزمون پایان دوره نفرات ثبت نام شده در دوره نظام آراستگی (الکترونیکی)با کد دوره 9870105 که در بازه زمانی 98/05/13 لغایت  16 /98/05  بصورت الکترونیکی  برگزار خواهد شد ،به شرح زیر اعلام می گردد .شایان ذکر است آزمون دوره در روز پایانی (چهار شنبه 16 /98/05) برگزار خواهد شد.  

ضروریست تمامی ثبت نام شدگان در دوره  با  مراجعه  به سایت www.isacoelearning.ir و ورود به سیستم آزمون الکترونیکی، در  بازه زمانی فوق   با لحاظ موارد ذیل در دوره مذکور شرکت نمایند:

                                                    

  1.  جهت آشنایی با نحوه شرکت در دوره های الکترونیکی حتماً منوی راهنمای مشاهده محتوا را در سایت انتخاب  و به دقت ملاحظه نمایند.
  2. کد پرسنلی هر فرد به عنوان نام کاربری و شماره ملی بعنوان رمز عبور،  جهت ورود به دوره می باشد . (کد پرسنلی هر فرد در سیستم کسب وکار قابل مشاهده ویا از دفاتر منطقه ای نیز قابل استعلام می باشد.)

 

  1. در صورت ایجاد هر گونه سوال در حین آموزش دوره ، این امکان وجود دارد که با مدرس دوره سرکار خانم شادمانفرد بصورت نوشتاری(ارسال پیام) ارتباط برقرار نموده و پاسخ سوال خود را اخذ نمایید. مراحل انجام این فرایند عبارتند از : الف ) انتخاب منوی پروفایل کاربری ب) انتخاب محتوای درس ، ج) انتخاب گزینه ارسال پیام د) سوال خود را در صفحه مورد نظر درج نمایید.