ایساکو

0%

درباره ما

معرفی مدیریت آموزش فنی شرکت ایساکو

 مدیریت آموزش فنی شرکت ایساکو یکی از مراکز پیشرو  با سابقه طولانی در زمینه آموزش علوم فنی خودرو می باشد . این مدیریت در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش در سال 1379  امتیاز مرکزجوار فنی و حرفه ای را اخذ نموده و طی این مدت به بزرگترین مرکز آموزشی در خاور میانه در زمینه خدمات پس از فروش خودرو مبدل شده است .

این مدیریت مسئولیت هدفگذاری آموزشی، برنامه‌ریزی ،  نیاز سنجی،  اجرا و اندازه گیری اثر بخشی آموزش های ارائه شده به منظور استفاده از دانش و فن آوری روز جهت توسعه و ارتقاء سطح دانش و مهارت فنی و قابلیت‌های فردی کارکنان نمایندگی های مجاز در جهت تحقق اهداف گروه صنعتی ایران ‌خودرو را به عهده دارد .

همچنین به منظور هدفمند کردن آموزش ها و برنامه ریزی دقیق مبتنی بر نیازهای واقعی شبکه خدمات پس از فروش، اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز را با همکاری دفاتر منطقه ای که عبارتند از: دفتر منطقه ای  مشهد , شیراز , رشت , اصفهان , تبریز , همدان , ساری ، اهواز ، کرمان، تهران و تهران حومه  در سراسر کشور عهده دار می باشد.

مدیریت آموزش فنی با برگزاری دوره های آموزشی در تهران وسایر دفاتر منطقه ای پذیرای 400 الی 500 کارآموز روزانه می باشد که کارآموزان حاضردر دوره های آموزشی این مرکز از پرسنل نمایندگی های مجاز در سطوح مختلف عادی ، کارشناسی و مدیریتی می باشند.

از آنجا که این مرکز یکی از مراجع آموزشی و اطلاعاتی در خصوص مباحث جدید دانش فنی خودرو و تکنولوژی روز می باشد , همواره  در حال به روز آوری دانش ، تجهیزات و فناوری خودروهای جدید می باشد.

در حال حاضر از آموزش های فنی این مرکز  استقبال بسیار زیادی از سوی نمایندگی های مجاز ایران خودرو و عموم جامعه صورت می گیرد . از این رو این مدیریت در راستای فراهم نمودن فضایی مطلوب و پاسخگو در زمینه خدمات پس از فروش تولیدات ایران خودرو و برآورده ساختن انتظارات بجای جامعه همواره درصدد انتخاب و اجرای راهکارهای مناسب جهت ارائه آموزش های به روز و کاربردی می باشد .

   

 

 

آموزش الکترونیکی

با بهره مندی از فن آوری اطلاعات در خدمت رسانی و ارائه آموزش به جامعه و مشتریان محصولات ایران خودرو، سیستم آموزش های الکترونیکی  راه اندازی و در این وب سایت مورد بهره برداری قرار گرفته است.

همچنین،  به منظور بسط و گسترش آموزش های فنی و عمومی کارکنان نمایندگی های مجاز، بخشی از آموزش های مورد نیاز شبکه نیز به صورت الکترونیکی به اجرا در آمده که منجر به سرعت بخشی در ارائه آموزش های پایه و کاهش هزینه ها، ضمن حفظ کیفیت شده است.

  

 

 

 اخذ استانداردهای نوین آموزشی(استقرار ایزو 29990)

این مرکز بعنوان نخستین مرکز آموزشی صنعت خودرو در سطح کشور، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد 29990 ISO گردیده است که استقرار این استاندارد با هدف بهبود کیفیت سیستم آموزشی ، به رشد دانش و مهارت شبکه خدمات پس از فروش و در نهایت افزایش هر چه بیشتر رضایت مشتریان منجر خواهد شد.

این استاندارد به موضوع طرح‌ریزی، استقرار، اجرا ، ارزیابی و علی الخصوص اثربخشی و پایش فرآیندهای مرتبط با امور ارائه دهندگان خدمات آموزشی تاکید ویژه داشته و با تکیه بر محورهای اساسی همچون اهمیت مدیریت منابع انسانی و لزوم آموزش مناسب، احترام به مشتری، تأثیر عوامل درونی و بیرونی شامل تغییرات بازار، فناوری، نوآوری و نیازمندی‌های مشتریان و سایر ذینفعان روی اهداف سازمان و عملکرد کارکنان و ... به توسعه و بهبود سیستم آموزش می‌پردازد.

شایان ذکر است اخذ این استاندارد تاکنون توسط هیچ موسسه آموزشی در سطح کشور صورت نگرفته و مدیریت آموزش فنی ایساکو پیشرو در این امر می باشد.

تهیه و ساخت فیلم و ماکت های آموزشی

به منظور بهره برداری بهینه آموزش ها و تسریع در ارائه انتقال دانش فنی خودرو به شبکه خدمات پس از فروش، تهیه و ساخت عنوان فیلم آموزشی نیزدر قالب لوح فشرده از اهداف مدیریت آموزش فنی می باشدکه به مراکزآموزش و نمایندگی های مجاز در سراسر کشور توزیع می گردد.

ارتباط صنعت با دانشگاه

در راستای ارتباط هرچه بیشتر صنعت با دانشگاه، به منظورارتقاء کیفی دوره ها، به روز آوری سطح دانش علمی پرسنل نمایندگی های مجاز همچنین اطلاع رسانی به دانشجویان سراسر کشور، همکاری مشترکی بین مدیریت آموزش فنی و دانشگاه های صنعتی شریف و خواجه نصیرالدین طوسی صورت گرفته است. دانشگاه فنی حرفه ای نیز از جمله دانشگاه هایی می باشد که در زمینه های آموزشی، پژوهشی و تحقیقات با شرکت ایساکو تفاهم نامه همکاری به امضاء رسانده است.