ایساکو

0%

درباره ما

معرفی مدیریت آموزش فنی شرکت ایساکو

 مدیریت آموزش فنی شرکت ایساکو یکی از مراکز پیشرو  با سابقه طولانی در زمینه آموزش علوم فنی خودرو می باشد . این مدیریت در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش در سال 1379  امتیاز مرکزجوار فنی و حرفه ای را اخذ نموده و طی این مدت به بزرگترین مرکز آموزشی در خاور میانه در زمینه خدمات پس از فروش خودرو مبدل شده است .

این مدیریت مسئولیت هدفگذاری آموزشی، برنامه‌ریزی ،  نیاز سنجی،  اجرا و اندازه گیری اثر بخشی آموزش های ارائه شده به منظور استفاده از دانش و فن آوری روز جهت توسعه و ارتقاء سطح دانش و مهارت فنی و قابلیت‌های فردی کارکنان نمایندگی های مجاز در جهت تحقق اهداف گروه صنعتی ایران ‌خودرو را به عهده دارد .

همچنین به منظور هدفمند کردن آموزش ها و برنامه ریزی دقیق مبتنی بر نیازهای واقعی شبکه خدمات پس از فروش، اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز را با همکاری دفاتر منطقه ای که عبارتند از: دفتر منطقه ای  مشهد , شیراز , رشت , اصفهان , تبریز , همدان , ساری ، اهواز ، کرمان، تهران و تهران حومه  در سراسر کشور عهده دار می باشد.

مدیریت آموزش فنی با برگزاری دوره های آموزشی در تهران وسایر دفاتر منطقه ای پذیرای 400 الی 500 کارآموز روزانه می باشد که کارآموزان حاضردر دوره های آموزشی این مرکز از پرسنل نمایندگی های مجاز در سطوح مختلف عادی ، کارشناسی و مدیریتی می باشند.

از آنجا که این مرکز یکی از مراجع آموزشی و اطلاعاتی در خصوص مباحث جدید دانش فنی خودرو و تکنولوژی روز می باشد , همواره  در حال به روز آوری دانش ، تجهیزات و فناوری خودروهای جدید می باشد.

در حال حاضر از آموزش های فنی این مرکز  استقبال بسیار زیادی از سوی نمایندگی های مجاز ایران خودرو و عموم جامعه صورت می گیرد . از این رو این مدیریت در راستای فراهم نمودن فضایی مطلوب و پاسخگو در زمینه خدمات پس از فروش تولیدات ایران خودرو و برآورده ساختن انتظارات بجای جامعه همواره درصدد انتخاب و اجرای راهکارهای مناسب جهت ارائه آموزش های به روز و کاربردی می باشد .

   

 

 

آموزش الکترونیکی

با بهره مندی از فن آوری اطلاعات در خدمت رسانی و ارائه آموزش به جامعه و مشتریان محصولات ایران خودرو، سیستم آموزش های الکترونیکی  راه ان